2018 Basketbol Yaz Kampı Kayıtları Devam Ediyor.

2018 BASKETBOL YAZ KAMPI

  • DİDİM AYDIN  unutulmayacak bir BASKETBOL yaz kampına hazır mısın?
  • Yaz kampı tarihi 9-14 Haziran 2018
  • 6 Gün 5 Gece ‘lİk geniş kapsamlı beş yıldızlı bir yaz kampı
  • Ant. ve maç programlarının yanında eğlence ve animasyonlarla zenginleştirilmiş bir kamp
  • DİDİM AYDIN 1.sınıf otellerinden AURUM MOON RESORT  konaklama
  • Dönem kontenjanı 100 kampçıdan oluşmaktadır.

KAMPIN AMACI

Kampın amacı yoğun ders temposundan yorulan sporcularımıza, eğlenceli ve sıra dışı bir BASKETBOL yaz kampı yaşatmak ve moral depolamalarını sağlamaktır. Kampçılar, ailelerinden uzakta kaldığı kamp ortamında kendi ayakları üzerinde durma, özgüvenlerini ve takım ruhunu güçlendirme fırsatı bulur, yeni dostluklar kurarak sosyal açıdan güçlenirler. Kampın bir diğer hedefi de BASKETBOL sporuna yeteneği olan ve gelecek vadeden gençleri erken yaşta keşfetmek ve onları lisanslı sporcu olarak yetiştirmektir. Aynı zamanda gelecek sezonun minik,küçük,yıldız ve genç takımlarında ter dökecek sporcuları belirlemek ve yeni sezon planlamasını bu doğrultuda gerçekleştirmektir.

TESİS

Yaz BASKETBOL Kampı DİDİM AYDIN düzenlenmektedir. Kampçılar kamp süresince DİDİM AYDIN bölgesinin prestijli ve konforlu otellerinden biri olan AURUM MOON RESORT her şey dahil konaklama yapacaklardır. Kampçılarımız kendileri için özel olarak hazırlanan odalarda 3’er kişilik takım düzenine uyum sağlayacak şekilde konaklayacaklardır. Kamp merkezimizde Kapalı Basketbol Spor Salonu bulunmaktadır. Ayrıca kamplarımızın eğlenceli vakit geçirmeleri için otelin su kaydıraklarından oluşan bağımsız bir bölümü daha bulunmaktadır.

SAĞLIK

Konaklama yapılan otelin 24 saat hizmet veren sağlık merkezi ve sağlık personeli mevcut olup kamp süresince görev yapacak personellerinde ilk yardım eğitimi almış ve acil durumlarda ilk müdahaleyi yapabilecek bilgi beceriye sahip olduklarını belirtmek isteriz. Kamp süresince kampçılarımız meydana gelebilecek kaza ve sakatlanmalara karşı kapsamlı bir şekilde sigortalanırlar.

ULAŞIM

Kampa ulaşım son model araçlarla ( OTOBÜS ) sağlanacaktır. Hareket saatleri ile ilgili detaylı bilgi paylaşımı yapılacaktır.

NAKİT ÖDEME 

1.650.00 TL + 250.00 TL ULAŞIM (Ulaşım son model araçlarla sağlanacaktır.)

TAKSİTLİ ÖDEME   

1.Taksit     Mart 2018        475.00 TL

2.Taksit     Nisan 2018       475.00 TL

3.Taksit     Mayıs 2018       475.00 TL

4.Taksit     Haziran 2018   475.00 TL  ( SON ÖDEME 8 HAZİRAN 2018)

WhatsApp Bilgi Hattı